Wiadomości

Kolejny atak bojówek przeciwko uczestnikom akcji STOP PEDOFILII

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

29 kwietnia 2020 r. na Placu Trzech Krzyży doszło do kolejnej blokady samochodu fundacji Pro-Prawo do Życia. Na samochodzie wypisane były hasła promujące akcję Stop Pedofilii.

Na miejsce przyjechała Policja, która spisała kobietę blokującą przejazd. Niestety, nie każdemu starczyło odwagi cywilnej, by przyznać się do tego, że komuś przeszkadzają hasła antypedofilskie. Mężczyzna z drugiego samochodu powiedział, że… zatrzymał się na drodze tylko dlatego, że źle się poczuł i gdy poczuł się lepiej, pojechał dalej. Interwencję Policji można było obejrzeć na żywo na naszym kanale.

Kłamstwa, wyzywanie od „śm*eci”, stwarzanie niebezpieczeństwa wypadku – to spotyka nas, gdy mówimy o związkach lobby LGBT z pedofilią. Nie poddajemy się jednak. Stan pandemii wymusza na nas ograniczenia związane z pikietami, będziemy więc kontynuować kampanię z samochodu, jednocześnie przypominając posłom o inicjatywie ustawodawczej, który w zeszłym roku trafiła do Sejmu i dziś leży w komisjach. Nie zamierzamy ustąpić – tu chodzi o dzieci.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!