Wiadomości

Kolejna antypolska hucpa w wykonaniu Ochojskiej i lewackich aktywistów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wczoraj aktywiści znowu opublikowali niesprawdzone i niepotwierdzone informacje, zarzucając służbom nieudzielenie potrzebującemu pomocy, co spotęgowało nieuzasadnione ataki na funkcjonariuszy. Nie tak się pomaga! – czytamy koncie Straż Granicznej na twitterze.

“We wtorek tj.12.04 po interwencji i na prośbę 🇵🇱Straży Granicznej, 🇧🇾białoruskie służby graniczne zareagowały i zabrały grupę cudzoziemców, znajdujących się po ich stronie. Z przesłanych danych lokalizacyjnych wynika, że wśród tych osób był prawdopodobnie ob. Jemenu” – informuje Straż Graniczna.

“O Jemeńczyku wczoraj w social mediach informowali aktywiści,publikując niesprawdzone i niepotwierdzone informacje.Aktywiści zarzucali służbom nieudzielenie potrzebującemu pomocy.Służby mają odpowiednie narzędzia,aby podjąć skuteczne działania, niekoniecznie w świetle kamer” – czytamy dalej.

“Z naszych sprawdzonych informacji nie wynika, aby Jemeńczyk potrzebował natychmiastowej interwencji medycznej. Po przybyciu na miejsce białoruskich służb, samodzielnie wstał i wraz z grupą i funkcjonariuszami białoruskimi, o własnych siłach, oddalił się” – dodano.

Tymczasem w atakowanie Straży Granicznej włączyła się Janina Ochojska:

“Panowie Wasik Maciej Kaminski Mariusz niebawem święto Zmartwychwstania. Może w imię chrześcijańskich wartości zdecydujecie się na pomoc temu chłopcu. Straż Graniczna proszę zróbcie wszystko, żeby go uratować. ie bierzcie na Wasze sumienie jego śmierci” – napisała na twitterze Ochojska.

“Podziwiam p. Ochojską za konsekwencję w realizowaniu polityki propagandowej Łukaszenki i Putina przeciwko Polsce. Zanim pojawił się ten wpis, SG wydala komunikat. Znajdujący się po stronie bialoruskiej Jemenczyk wstał i oddalił sie w towarzystwie f-szy służb bialoruskich” – odpisał jej Maciej Wąsik.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!