Wiadomości

Klepacka do aborcjonistek: Może wy potrzebujecie faceta?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ja nie potrzebuję aborcji, ale za to może wy potrzebujecie faceta? – zastanawia się Zofia Klepacka. Sportsmenka odpowiedziała na akcję aborcjonistek.

Zofia Klepacka to jedna z najsłynniejszych kobiet polskiego sportu. Jest mistrzynią oraz dwukrotną wicemistrzynią świata w olimpijskiej klasie RS:X, ponadto brązową medalistką XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie, a także wielokrotna mistrzynią i wicemistrzynią Europy. Sportsmenka jest także znana ze swoich antyborcyjnych poglądów. Klepacka wielokrotnie deklarowała, że jest za ochroną życia oraz sprzeciwiała się propagandzie LGBT. Ta jej postawa wywołuje wściekłe ataki różnych dziwnych osobników, w szczególności zwolenniczek zabijania nienarodzonych dzieci.

Wściekły atak fanatycznych aborcjonistek na Zofię Klepacką

– Rzuciły się na mnie rozwścieczone macice, feministki. Pod każdym postem piszą mi numer na aborcję, który jest fejkowy – powiedziała sportsmenka. Zwracając się do autorek postów na jej profilu podkreśliła: “Słuchajcie, dziewczyny, naprawdę to nie ma sensu. (…) Ja nie potrzebuję aborcji, ale za to może wy potrzebujecie faceta?” – stwierdziła Klepacka.

/dorzczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!