Wiadomości

Kioskarz został oblany brązową cieczą za naklejkę „Strefa wolna od LGBT”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nasila się terror bojówek LGBT. Sprzedawca jednego z poznańskich kiosków Ruchu został oblany brązową cieczą; ucierpiał również kiosk. Nieznaną substancję wylała na kioskarza młoda kobieta, której nie spodobał się wyeksponowany na witrynie tygodnik „Gazeta Polska” z wystającą naklejką z hasłem „Strefa wolna od LGBT” – informuje portal TVP Info.

Wcześniej zdjęcie kiosku zostało opublikowane na facebookowym profilu Grupy Stonewall (organizacji środowisk LGBT+), której przedstawiciele z powodu wspomnianej naklejki zachęcali do omijania miejsca „szerokim łukiem”.

Do kioskarza w czwartek przyszła dziewczyna ubrana w koszulkę z orłem na tęczowym tle. – Zapytała, czy mam coś przeciwko osobom LGBT. Powiedziałem, że nie, jestem kioskarzem i sprzedaję gazety. Zarówno z lewa jak i prawa – zrelacjonował pan Ryszard, cytowany przez portal gloswielkopolski.pl.

Na to kobieta miała odpowiedzieć, że „w takim razie to dla niego” i wylała z butelki brązową ciecz. Ucierpiały jego ubrania, gazety wystawione w kiosku, a także terminal płatniczy i komputer.

Więcej:
https://www.tvp.info/43671195/kioskarz-oblany-brazowa-ciecza-za-wystajaca-z-gazety-naklejke-strefa-wolna-od-lgbt-

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!