Wiadomości

Kilkanaście osób wtargnęło do bloku, gdzie mieszka minister Niedzielski. Padły groźby

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak czytamy na portalu TVP Info, kilkanaście osób naruszyło prywatność ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, wdzierając się do bloku, gdzie znajduje się prywatne mieszkanie polityka. – My wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj, nie raz, nie dwa – groził jeden z mężczyzn.

Jak ustalił portal tvp.info, do tego incydentu doszło w piątek 21 maja w Warszawie na jednym z osiedli, gdzie znajduje się prywatne mieszkanie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Z nagrania umieszczonego w mediach społecznościowych wynika, że grupa kilkunastu osób – nie jest jasne, z jaką organizacją czy grupą związanych – poznała prywatny adres Niedzielskiego i zaczaiła się przed blokiem.

Kiedy pod mieszkanie podszedł minister, wówczas kilka osób – część z nich nagrywała zdarzenie – podbiegła do niego. – Dlaczego jesteśmy tak traktowani? – zwracał się do ministra jeden z mężczyzn.

Minister otworzył drzwi i wszedł do bloku, zanim drzwi się zamknęły, grupa zdążyła wejść do środka. Niedzielski wsiadł do windy; grupa wiedziała, że pojechał na dane piętro bloku. Wbiegli na piętro, gdzie mieszka minister i tam również próbowali zadać mu pytania, podążając aż pod same drzwi prywatnego mieszkania.

– Tak, dorwaliśmy pana ministra Niedzielskiego, który nic spod maski nie potrafił nam powiedzieć. My wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj nie raz, nie dwa, dopóki się ta cała szopka nie skończy – mówił jeden z mężczyzn.

Portal tvp.info potwierdził, że sprawa została zgłoszona na policję i jest wyjaśniana. Z naszych informacji wynika, że Niedzielski już wcześniej otrzymywał maile z pogróżkami.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!