Wiadomości

Katowice: Poćwiartowane zwłoki w piwnicy. Zatrzymano syna ofiary

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W piwnicy w jednym z budynków w katowickiej dzielnicy Wełnowiec policjanci znaleźli poćwiartowane zwłoki 63-letniego mężczyzny. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że wcześniej zgłoszono jego zaginięcie.

– W godzinach przedpołudniowych funkcjonariusze wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ujawnili zwłoki 63-letniego mężczyzny w dzielnicy Wełnowiec. Na chwilę obecną dalej są wykonywane czynności z udziałem prokuratury. Do sprawy został zatrzymany 37-letni mężczyzna – podał podkomisarz Łukasz Kloc z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że zatrzymany przez policję 37-latek dwa dni wcześniej zgłosił na policję zaginięcie ojca. Wtedy właśnie miały ruszać poszukiwania. Według doniesień RMF FM, ciało 63-latka było poćwiartowane i zapakowane w foliowe worki. Jak ustalili dziennikarze, 37-latek przyznał się do zabójstwa. Policja nie potwierdza jednak tych informacji. – Dla dobra dalszych czynności na chwilę obecną nie udzielamy żadnych informacji szczegółowych na temat zdarzenia – tłumaczy podkomisarz Łukasz Kloc.

/Katowice Nasze Miasto/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!