Wiadomości

kard. Zenon Grocholewski napisał list do abpa Marka Jędraszewskiego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Pragnę wyrazić moje wysokie uznanie dla Twego umiłowania prawdy, Kościoła i Polski” – napisał w liście do abp. Marka Jędraszewskiego kard. Zenon Grocholewski.

List opublikowała na swojej stronie internetowej Archidiecezja Krakowska. Kard. Grocholewski składa abp. Jędraszewskiemu życzenia „obfitych łask Bożych” na cały nadchodzący rok 2020 w “wypełnianiu szlachetnej posługi duszpasterskiej”.

„Korzystając z okazji pragnę wyrazić Ci moje wysokie uznanie dla Twego umiłowania prawdy, Kościoła, Polski, dla Twego poczucia odpowiedzialności za powierzoną Ci misję, realizmu, odwagi w głoszeniu prawdy objawionej i zdrowego rozsądku” – pisze kardynał.

„Jestem przekonany, że Twojej miłości w ten sposób uskutecznianej nie potrafią przytłumić, a tym mniej zgasić, niedorzeczne krytyki, niezrozumienie ani obraźliwe i prostackie impertynencje” – dodaje.

Kard. Grocholewski zapewnia abp. Jędraszewskiego o swojej modlitwie, by „biskupie zaangażowanie przyczyniło się jak najbardziej do ubogacenia naszego kraju w prawdę i dobro”. „Modlę się także za tych, którzy nas obrażają” – pisze.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!