Świat Wiadomości

Kanye West o Planned Parenthood: “to dzieło diabła”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal pch24.pl Kanye West, jeden z najpopularniejszych raperów świata przyznał, że Planned Parenthood to eugeniczne narzędzie kontroli czarnoskórej populacji, a aborcyjny proceder określił w kategorii „dzieła diabła”. – Jestem pro-life, ponieważ kieruję się Słowem Bożym – powiedział w wywiadzie dla Forbesa.

Ekscentryczny artysta zadeklarował w zeszłym miesiącu wzięcie udziału w wyścigu o fotel prezydencki w USA. W związku z ujawnieniem politycznych zamiarów, określił się w wielu kwestiach społecznych pozostających do tej pory prywatnymi poglądami świeżo nawróconego rapera.

W 2019 roku West przyjął chrzest w Katedrze w Echmiadzynie. Wraz z żoną wstąpił do Apostolskiego Kościoła Ormiańskiego, jednego z przedchalcedońskich wspólnot wschodnich. W tym samym roku wydał płytę Jesus is King (Jezus jest Królem), która spowodowała trzęsienie ziemi w amerykańskim przemyśle muzycznym.

Dzisiaj raper otwarcie mówi nie tylko o swojej wierze, ale zabiera głos na tematy społeczne. W wywiadzie dla Forbesa przyznał, że „Planned Parenthood zostało umieszczone w miastach przez białych suprematystów, aby wykonać pracę diabła”. Zapytany o swoje stanowisko odnośnie aborcji, odpowiedział: – Jestem pro-life, ponieważ kieruję się Słowem Bożym.

Jego zdaniem aborcyjna organizacja utrwala rasistowskie ideały, ponieważ jej założycielka – Margaret Sanger – była zwolenniczką eugeniki. Nie jest tajemnicą, że w 1939 r. Sanger opracowała tzw. Negro Project, plan ograniczenia rozrodczości społeczności czarnoskórej w USA poprzez instalację sieci „klinik” aborcyjnych. Założycielka Planned Parenthood współtworzyła amerykański ruch feministyczny oraz sympatyzowała z brytyjskimi neo-Maltuzjanami (np. dr Charlesem Vickery Drysdale’em). Uważała, że przeludnienie planty grozi wojnami, głodem i ubóstwem, dlatego promowała wprowadzenie systemowej aborcji, sterylizacji i antykoncepcji.

Kanye West w tym samym wywiadzie zwrócił uwagę na coraz mniej popularny zwyczaj modlitwy w szkołach. – Ludzie pracujący dla diabła usunęli Boga i modlitwę ze szkół – podkreślił. – A to oznacza więcej narkotyków, więcej morderstw, więcej samobójstw – dodał.

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!