Wiadomości

Kanibale, którzy częstowali sąsiadów ludzkim mięsem, zostali skazani

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Brazylijczyk Jorge Beltrao Negromonte da Silveira wraz z żoną i kochanką zostali skazani na kilkadziesiąt lat więzienia po tym, jak mordowali kobiety, a mięso z ich ciał dodawali do ciast. Wyroby mieli spożywać sami lub sprzedawać sąsiadom.

Media okrzyknęły trójkę „kanibalami z Garnhaus”. Zostali aresztowani w 2012 roku za zabicie co najmniej trzech kobiet. W piątek usłyszeli kolejny wyrok. Silveira skazany został na 71 lat więzienia, jego żona na 68 lat, a kochanka na 71 lat i 10 miesięcy.

Kanibale wabili kobiety do swojego domu, oferując im pracę niani lub udzielając religijnych porad, a następnie zabijali je i zjadali. Część mięsa żona Silvery wykorzystywała do nadziewanych ciasteczek zwanych „salgados”. Wyroby jedli sami oraz sprzedawali sąsiadom.

Trio nazywało zabójstwa „rytuałem oczyszczenia”. W czasie zatrzymania policja odkryła książkę napisaną przez Silveirę zatytułowaną „Revelations of a Schizophrenic”, w której twierdził, że słyszał głosy i był zauroczony zabijaniem kobiet.

W 2014 roku zostali skazani po raz pierwszy. Mężczyzna usłyszał wówczas wyrok 23 lat więzienia, a jego żona i kochanka 20 lat.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!