Wiadomości

Jarosław Kuźniar ujawnił po latach powody swojego odejścia z TVN

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jarosław Kuźniar po blisko 10 latach współpracy z TVN odszedł ze stacji w 2016 roku. Tymczasem dziennikarz był gościem podcastu Wojciecha Gila “Rozmowy na pełnej”, w którym ujawnił powody swojego odejścia.

Jarosław Kuźniar do 2015 r. był gospodarzem “Poranka TVN24”, prowadził także dwie edycje programu “X Factor” i był współprowadzącym “Dzień dobry TVN”. W 2016 r. pożegnał się z telewizją i do 2020 r. prowadził program “Onet Rano.”

“Twierdzi, że z przyjemnością odpoczął od wywiadów z politykami, zwłaszcza, że niektóre rozmowy wcale nie należały do przyjemności. Podaje przykład spotkania z Krystyną Pawłowicz, która nie pozwalała mu dojść do słowa, krzyczała i radziła… wrócić do szkoły” — tak pisano w “Newsweeku” o odejściu Kuźniara ze stacji informacyjnej. A jak było naprawdę?

W rozmowie z Wojciechem Gilem w podcaście “Rozmowy na pełnej” Kuźniar ujawnił powody swojego odejścia ze stacji. Okazuje się, że chodziło o jego zamiłowanie do podróży i biznes związany z branżą turystyczną. Szefostwu TVN miał nie podobać się rozmach, z jakim budował swoje portale podróżnicze.

— Dotąd wydawało mi się, że nikomu nie przeszkadza, że podróżuję. Wracałem mądrzejszy, to bardzo pomagało mi w programie telewizyjnym na żywo, budowało uczciwość i wiarygodność. Moją i stacji. Nagle uznano, że to może zaszkodzić TVN24 — wyznał dziennikarz.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!