Polska Wiadomości

Janusz Korwin-Mikke ma zamiar pozwać Magdalenę Środę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło – stwierdziła Magdalena Środa. Janusz Korwin-Mikke zapowiedział pozew wobec profesor od etyki.

Pani Środa życzy śmierci ludziom, którzy nie zaszczepili się przeciwko COVID-19. Osoby biorące udział w Marszu Wolności i Suwerenności pod hasłem „Stop segregacji sanitarnej” profesor etyki nazwała kretynami i gawiedzią.

„Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo zdrowie to prywatna sprawa; sprzedają przy okazji książki w rodzaju „protokoły mędrców pandemii”. Oczywiście sami doskonale wiedzą, że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe… Można mieć tylko nadzieję, że antyszczepionkowa gawiedź wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu… – napisała Środa (pisownia oryginalna).

Janusz Korwin-Mikke postanowił pozwać za powyższe słowa Magdalenę Środę.

„Obraziła mnie osobiście twierdząc, że jestem (i kol.Braun też) zaszczepiony (i to „z pewnością”!). Czyli: okłamuję całą Polską co do faktu zaszczepienia – i postępuję inaczej, niż to głoszę” – napisał prezes partii KORWiN.

„Ta bezmyślna Baba ośmieszyła się, bezpodstawnie nazywając pół Polski „kretynami” – ale też obraziła mnie osobiście twierdząc, że jestem (i kol.Braun też) zaszczepiony (i to „z pewnością”!). Czyli: okłamuję całą Polską co do faktu zaszczepienia – i postępuję inaczej, niż to głoszę” – uważa.

„Każdy medykament powinien być przebadany – i te wszystkie szczepionki i preparaty obecnie już SĄ przetestowane (jeszcze dość krótko!) na setkach milionach ludzi; zło jest tylko w tym, że ludzie nie byli informowani o tym, że są królikami doświadczalnymi i robią to na własne ryzyko” – kontynuuje poseł.

„Wyrażam nadzieję, że język Jej skołowacieje, a palce, którymi wystukała to na klawiaturze, uschną. Nie czekając jednak na to pozwę Ją do sądu – by zmusić do odszczekania tych oszczerstw…” – zapowiedział Korwin-Mikke.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!