Wiadomości

Jakubiak o ambasador Mosbacher: Niech zmieni premiera Morawieckiego i wprost rządzi Polską

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Ambasador Mosbacher chce rządzić Polską poprzez listy i naciski ma rząd! – stwierdził poseł Marek Jakubiak podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Ustawa 447 wywołała w Polsce lawinę komentarzy oraz stała się jednym z tematów kampanii wyborczej. O sprawie najbardziej mówi Konfederacja, której przedstawiciele krytykują postawę rządu w tej sprawie. Na Twitterze głos zabrała w tej sprawie ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

Pisaliśmy o tym tutaj:

Ambasador USA Georgette Mosbacher atakuje Konfederacje

Do wpisu ambasador USA odniósł się na konferencji prasowej poseł Marek Jakubiak z Konfederacji.

– Wyjaśnia się już sytuacja dlaczego PiS wyrzucił z porządku obrad ustawy anty447. Dzisiaj to już jasne. Ambasador Mosbacher chce rządzić Polską poprzez listy i naciski ma rząd! Niech zmieni premiera Morawieckiego i wprost rządzi Polską! Będzie przejrzyściej!!” – stwierdził poseł Jakubiak.

– USA miała ostatnie dwa lata na wyjaśnianie o co chodzi. Nigdy nie zaprosili propolskich organizacji do jakiejkowiek dyskusji na ten temat.Taki głos w tej chwili jest ordynarną próbą interwencji w kończącą się kampanię wyborczą.Polska to nie jest republika bananowa!” – stwierdził z kolei Krzysztof Bosak.

L– Nie ma u nas mowy nienawiści. Konfederacja nie chce, by rząd spełniał roszczenia żydowskie. My tylko bronimy polskiego majątku – dodał Bosak.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!