Wiadomości

Jakimowicz do Deląga: “Zrobię listę facetów, z którymi się spotykałeś”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Obrzydliwy jest świat celebrytów… Aktor Paweł Deląg, kolega Jarosława Jakimowicza z czasów Młodych Wilków w rozmowie z playkrakow.news wypowiedział się na temat Jakimowicza, związanego dziś z TVP.

“Jarek Jakimowicz teraz zrobił wielką karierę telewizyjną. (…) To jest dosyć przykre. Wolałbym na ten temat nie mówić, jaka to jest kariera telewizyjna i pozostawić to bez komentarza” – słyszymy na zamieszczonym na TikToku playkrakow.news nagraniu. Na słowa te postanowił odpowiedzieć Jarosław Jakimowicz.

“Widzę, że zostało ci coś z filmowego GIEROJA, którym nigdy nie byłeś i nie będziesz w życiu. Dlaczego? Bo jesteś oszustem. Oszukujesz bliskich, dalszych widzów i fanów. Przez 30 lat milczę, bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenie twoją. Od momentu zdjęć do filmu “Przemytnicy” my wszyscy wiemy, że jesteś gejem. Sam się z tego nam zwierzałeś wielokrotnie. Nigdy nie miało to w naszej relacji żadnego znaczenia. Tańczyliśmy jak prawdziwi rock’and’rollowcy. Bez trzymanki. Tu ciebie Pedelong jeszcze oszczędzę, bo musiałbym zrobić krzywdę paru przypadkowym znajomym” – odpowiada Jakimowicz.

“Zrobię listę facetów, z którymi się spotykałeś i jak będziesz udawał GIEROJA, to ty ich wsypiesz, bo ja ją upublicznię. Kiedyś skakał mi publicznie do gardła i ubliżał Andrzej Wyszyński, z którym spotkałem się przypadkiem w Mediolanie. Wy geje i bi gaduły jesteście, to doszły nazwiska, że przysiadłem. Jak można ocenić kogoś takiego jak ty? Dla mnie szmata nie facet. No, ale właśnie ty nie jesteś facet” – czytamy we wpisie Jakimowicza.

@playkrakow.news Paweł Deląg o Młodych Wilkach 🐺 #film #paweldelag #paweldeląg #aktor #mlodewilki #krakow #playkrakow #playkrakownews ♬ Pocauj Noc – Varius Manx & Various Artists

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!