Wiadomości

Jaka była przyczyna śmierci Patryka Kalskiego? Tajemniczy wpis jego matki

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na Facebooku pojawił się komentarz matki Patryka Kalskiego nt. śmierci syna. Po krótkim komentarzu widać wyraźnie, że kobieta bardzo przeżywa śmierć swojego dziecka, jednak uwagę zwraca także coś innego.

Media poinformowały, że nie żyje 43-letni trener strzelectwa i przedsiębiorca Patryk Kalski, który kilka lat temu spotykał się ze znaną prezenterką TVN Dorotą Gardias. Śmierć mężczyzny budzi bardzo duże zainteresowanie mediów z powodu faktu, iż Patryk Kalski przed laty był blisko związany z Zatoką Sztuki, a w niedługim czasie miał się spotkać redaktorem „Dziennika Bałtyckiego” Maciejem Naskrętem na rozmowę właśnie w tej sprawie.

Jak podaje portal Pudelek, wpis na Facebooku w sprawie śmierci opublikowała jego matka. “Krwawi mi serce. Tak bardzo go kochałam. To mój syn. Zawsze był szczery i widział prawdę. Czy musiał zapłacić za to najwyższą cenę?” – napisała kobieta w komentarzu, cytowanym przez Pudelek.

“Krótko nt. śmierci Patryka z #ZatokaSztuki. Jest o nim w mojej książce, próbował zastraszać nie tylko mnie z dziennikarzy, byśmy nie pisali o Zatoce. Ale ostatnio zmienił front. W ostatnich mies. pomagał śledczym i szukał kontaktu z dziennikarzami, by powiedzieć prawdę. Miał 43l” – napisał po śmierci Kalskiego Mikołaj Podolski, dziennikarz śledczy i autor książki o gangsterze “Krystku” i Zatoce Sztuki.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!