Europa Wiadomości

Imigrant o gwałcie na Polce w Rimini: “Kobiety lubią gwałt”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kolejne włoskie portale informacyjne przytaczają szokujący komentarz Abida Jee – mediatora kulturowego i pracownika socjalnego imigranckiej spółdzielni Lai Momo. Założona koło Bolonii (ok. 130 km od Rimini) firma ma ułatwiać imigrantom z Afryki adaptowanie się we włoskiej rzeczywistości.

Na swojej stronie na Facebooku Abid Jee napisał: „Kobiety lubią gwałt. Najgorzej jest na początku, potem kobieta cieszy się normalnym stosunkiem seksualnym”. Komentował w ten sposób napad na dwoje Polaków na plaży w Rimini. Polskie małżeństwo, które spędzało urlop w znanym kurorcie nad Adriatykiem zostało napadnięte, gdy poszło na spacer na plażę. Czterech napastników pochodzących z północnej Afryki ciężko pobiło mężczyznę, a potem na jego oczach dokonało wielokrotnego, zbiorowego gwałtu na kobiecie. Gehenna kobiety trwała godzinami – do świtu, gdy Murzyni zbiegli z miejsca przestępstwa. Dopiero wtedy Polacy zdołali powiadomić policję.

Abid Jee ma 24 lata, mieszka w Crotone i studiuje prawo (!) w Bolonii. Przedstawiciel Lai Momo zapowiedział wnikliwe zbadanie sprawy i jeżeli potwierdzi się haniebne zachowanie Abida Jee zerwanie z nim współpracy.

Źródło: medianarodowe.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!