Wiadomości

Imigrant do Duńczyka: „Wy, Duńczycy, jesteście jak zwierzęta, będziecie eksterminowani”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Rasmus Paludan, duński polityk antyislamski, który wszędzie, gdzie się udaje, musi być ochraniany przez policję, ostatnio przeprowadził demonstrację z członkami swojej partii Stram Kurs przed szkołą w Århus – drugim co do wielkości mieście Danii.

Podczas demonstracji członkowie partii rejestrowali to, co się dzieje, przy użyciu kamery. Jeden z udostępnionych filmów, udostępniony na kanale Rasmus Paludan na YouTube, ukazuje brodatego, agresywnego imigranta krzyczącego na młodego Duńczyka. Kim Møller, autorka bloga politycznego Uriasposten, przepisała to, co słychać w filmie.

Mamy więcej dzieci. Wy macie jedno lub dwoje. Za dziesięć lub piętnaście lat w tym kraju będzie więcej muzułmanów niż Duńczyków. … Duńczyków jest pięć milionów, jesteście prawie na wymarciu. … Pieprzycie się ze zwierzętami, dlatego nie macie dzieci … Wy, Duńczycy, będziecie eksterminowani. Jesteście jak zwierzęta… Nigdy nie będę Duńczykiem, chcę zachować swoją kulturę i tradycję, ale wsadzę sobie w dupę duński paszport i Duńską Partię Ludową, spalę duński paszport… Nie zintegrujemy się, będziemy dalej pieprzyć wasze społeczeństwo… Ssij fiuta.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!