Wiadomości

Imigranci wielokrotnie obnażali się w miejscach publicznych, czyli doniesienia z ubogaconych kulturowych Niemiec

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dwaj ubiegający się o azyl mężczyźni, 32-letni Syryjczyk i 20-letni Afgańczyk, zostali aresztowani w niemieckim mieście Augsburg i oskarżeni o wielokrotne pokazywanie swoich genitaliów młodym dziewczętom w środkach transportu publicznego.

Według świadków, obaj mężczyźni wielokrotnie obnażali się w autobusach, pociągach i tramwajach, za co trafili do aresztu. Afgańczyk przyznał się podczas przesłuchania do czterech różnych przypadków publicznego obnażania się, podczas gdy Syryjczyk nie przyznał się, iżby się obnaża publicznie, donosi Augsburger Allgemeine.

W przypadku Afgańczyka, obnażał się on przed dziewczynkami w wieku od 10 do 11 lat. Został przyłapany przypadkiem, kiedy to rozpoznał go śledczy, który wielokrotnie widział jego twarz w materiałach z kamer monitoringu. Śledczy zadzwonił do swoich kolegów, którzy aresztowali mężczyznę w pobliżu stadionu Curt Frenzel.

Syryjczyk podejrzewany jest o siedmiokrotne obnażanie się przy różnych okazjach, chociaż nie przyznał się do żadnego. Najmłodsza z osób, przed którymi się obnażał, miała zaledwie 10 lat. Są też podejrzenia, że imigrant dopuścił się też molestowania kilku swoich ofiar.

Został złapany, kiedy para nastolatków, której wcześniej dokuczał w tramwaju, zadzwoniła na policję, udając się za nim i śledząc go, dopóki nie został aresztowany, przekazując funkcjonariuszom informacje dotyczące jego lokalizacji.

Policja twierdzi, że szuka również trzeciego podejrzanego ekshibicjonisty, którego opisano jako 30-letniego Afrykanina.

/breitbart.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!