Europa Wiadomości

Imigranci sieją strach w Niemczech

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Niemiecka policja podała, że przebywający w Niemczech imigranci tylko w ciągu pierwszego półrocza 2016 roku popełnili aż 142 500 przestępstw, czyli każdego dnia dochodzi do ponad 780 przestępstw, których sprawcami są imigranci. Jak wynika z danych ujawnionych przez Centralne Biuro Niemieckiej Policji Kryminalnej liczba przestępstw popełnionych przez imigrantów wzrosła o 40% w stosunku do roku ubiegłego.

 

Ujawnienie tych danych wywołało kolejną falę krytyki w stosunku do kanclerz Niemiec Angela Merkel, która zapraszając do Niemiec imigrantów wywołała ich masowy napływ – przypomnijmy, że w roku ubiegłym do Niemiec przybyło ok. 900 tysięcy osób, głównie z Bliskiego Wschodu i Afryki.

 

Według Instytutu Gatestone, są rejony kraju, gdzie policja niemiecka osiągnęła już pułap swoich możliwości i obawia się, co będzie w przyszłości, jeśli przestępczość w dalszym ciągu będzie rosnąć. Liczba 780 przestępstw dziennie obejmuje jedynie te przypadki, w których udało się ustalić sprawców. Liczba czynów, których sprawców nie schwytano, nie została podana.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!