Wiadomości

Imigranci dokonali zbiorowego gwałtu na Szwedce i transmitowali go w internecie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak poinformował szwedzki dziennik “Aftonbladet”, trzech mężczyzn zostało aresztowanych w Uppsali. Są oni oskarżeni o dokonanie zbiorowego gwałtu na Szwedce.

 

W sobotę wieczorem kilku mężczyzn napadło na 30-letnią kobietę w jednym z mieszkań w Uppsali w Szwecji. Byli uzbrojeni – na nagraniu widać jak wymachują do kamery pistoletami.

 

W niedzielę trzech imigrantów – członków grupy zaczęło w niej transmitować “na żywo” gwałt na Szwedce. Świadkowie twierdzą, że gwałcona dziewczyna była bliska utraty przytomności w czasie dokonywania przestępstwa.

 

Policję zaalarmowała 21-letnia Josefine Lundgren, która w niedzielny poranek obserwowała całe zajście na zamkniętej grupie facebookowej.

 

Transmisję oglądało ok. 200 osób, gdy nagle film zatrzymał się, a następnie słychać było odgłosy zamieszania w pokoju. To policja namierzyła miejsce i wtargnęła do mieszkania. Jest ono obecnie badane przez specjalistów kryminalistyki. Rzecznik policji, Ivan Aslund, powiedział “Aftonbladet”, że policja będzie prowadzić śledztwo zachowując “pełną poufność”.

 

Nieoficjalnie wiadomo, że zatrzymani mężczyźni to pochodzący z krajów arabskich imigranci w wieku 19, 21 i 25 lat.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!