Europa Wiadomości

Homoterror w Niemczech, chcą uciszyć biskupa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Portal pch24.pl poinformował, że niemiecka lewica chce ukarania biskupa Andreasa Launa. Ich zdaniem obraził on osoby identyfikujące się z “kulturą” LGBT, ponieważ powiedział… prawdę. Stwierdził on bowiem, że homoseksualiści to osoby z zaburzeniami.

Teraz politycy SPD złożyli zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie i domagają się sądowego ukarania biskupa, a także na jeden z katolickich portali na którym zamieszczono list pasterski biskupa . Socjaldemokraci uważają, że list ten zawierał treści „nienawistne i pogardliwe wobec ludzi”.

Biskup w swoim liście pasterskim wyraził zdanie, że homoseksualiści cierpią na zaburzenia, oraz wskazał na istnienie związku pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią, ponadto skrytykował ideologię gender. Te słowa tak bardzo rozwścieczyły lewicę, że pragną, przy udziale sądu, zamknąć biskupowi usta.

Komentarz redakcji: Niezależnie od wyroku, prawda nie przestanie być prawdą. Niemieccy politycy lepiej zatroszczyli by się o promowanie wartości rodzinnych, wśród rodowitych Niemców, ponieważ niemieckie urzędy odnotowały wzrost popularności imienia Mohammed, a to oznacza, że niebawem homoseksualiści będą mieli faktycznie czego się obawiać.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!