Europa Wiadomości

Homolobby naciska na Irlandię Północną by zalegalizowała związki homoseksualne

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal pch24.pl niemal trzydzieści międzynarodowych korporacji podpisało list domagający się legalizacji homozwiązków w Irlandii Północnej. Wśród nich znalazły się takie firmy jak Coca-Cola, IBM czy Axiom.

Rząd Irlandii Północnej mierzy się z coraz większym naciskiem homoseksualnej międzynarodówki. Pod listem wystosowanym przez Amnesty International UK, domagającym się legalizacji homozwiązków podpisało się trzydziestu przedstawicieli wielkich, międzynarodowych korporacji. Znajdziemy wśród nich takie marki jak Coca-Cola czy IBM.

„Różnorodne, patrzące przed siebie społeczeństwo jest podstawowym czynnikiem potrzebnym do powstania żywej, konkurencyjnej gospodarki i świetlanej przyszłości Irlandii Północnej” – zaznaczono w liście. „Bez pełnej akceptacji związków jednopłciowych, nie będzie możliwe przyciągnięcie kolejnych utalentowanych ludzi” – powiedział dyrektor „Projektu Tęcza”, John O’Doherty. Jego zdaniem, legalizacja homozwiązków ma być idealnym lekarstwem na problem drenażu mózgów, mocno dotykający północną Irlandię.

Zarówno Wielka Brytania jak i Republika Irlandii uznały już homozwiązki jako w pełni legalne. Oświadczenie korporacji jest częścią międzynarodowej presji wywieranej na Irlandię Północną, aby i w tym kraju było podobnie. Najnowsze sondaże przekonują, że aż 76 procent społeczeństwa opowiada się za legalizacją homozwiązków.

Jak uważacie? Czy Irlandczycy ugną się pod naporem  tak znacznych sił?

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!