Europa Wiadomości

Holenderski europoseł popiera państwa Grupy Wyszechradzkiej w walce przeciwko Junckerowi i Timmermansowi

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
– Masowa imigracja nadal zagraża przetrwaniu naszej cywilizacji, naszego bezpieczeństwa i naszej kultury – stwierdził na forum Parlamentu Europejskiego europoseł Marcel de Graaf, holenderski polityk i były przewodniczący frakcji senackiej Partii Wolności (PVV) Geerta Wildersa.

– Zaś ci niepiśmienni, nielegalni poszukiwacze fortuny wierzą w barbarzyństwo szariatu, hadisu i Koranu – dodał. – Przybyli do UE i nadal przybywają setkami tysięcy, aby korzystać z naszego dobrobytu i nie przyczyniają się wcale do naszych społeczeństw. Dlatego pochwalam rządy krajów grupy wyszehradzkiej, które stają w imię własnych tradycji, w imię swoich narodów i kultur i przewodzą opozycji przeciwko Junckerowi i Timmermansowi. To one pokazują drogę Europie!

De Graaff jest absolwentem teologii na Katolickim Uniwersytecie w Nijmegen, pracował m.in. jako nauczyciel religii w szkole średniej. W 2011 r. objął mandat członka Eerste Kamer, wyższej izby Stanów Generalnych. W 2012 r. został przewodniczącym frakcji senackiej Partii Wolności. W 2014 r. z ramienia PVV uzyskał mandat posła do Europarlamentu VIII kadencji.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!