Polska Wiadomości

Hanna Lis porównała imprezę sylwestrową organizowaną przez TVP do… mordowania polskiej inteligencji przez sowietów i nazistów…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal tvp.info „Sylwester Marzeń z Dwójką” w Zakopanem zgromadził miliony osób przed telewizorami. Dziesiątki tysięcy ludzi świetnie bawiło się również pod sceną na Równi Krupowej. Mimo to dziennikarka Hanna Lis porównała imprezę Telewizji Polskiej do ludobójstw dokonywanych przez nazistów i sowietów.

„Sowieci i hitlerowcy wymordowali lwią cześć polskiej inteligencji. Ciąg dalszy nastąpił za komuny. Dzieło domyka towarzysz Kurski. Bez jednego wystrzału” – napisała na Twitterze żona Tomasza Lisa.

Wpis wywołał oburzenie internautów i publicystów. „A Pani to chyba napisała bez jednego głębszego namysłu” – napisał publicysta tygodnika „Do Rzeczy” Marcin Makowski.

„Polemizowałbym. Obstawiam, że ten tweet powstał nawet po trzech głębszych »namysłach« – ironizował Daniel Liszkiewicz, zastępca szefa publicystyki TVP INFO. „Co za dno” – zareagował na wpis Hanny Lis poseł PiS Dominik Tarczyński.

Czasami lepiej po prostu zmienić kanał. Szczególnie gdy jest się w stanie wskazującym…

Źródło: tvp.info

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!