Wiadomości

Gwałt w Garwolinie – Gwałciciel wszedł przez okno na 3. piętrze

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W niedzielę 8 września, we wczesnych godzinach porannych, na jednym z garwolińskich osiedli doszło do gwałtu. Gwałciciel wszedł do mieszkania poszkodowanej przez otwarte okno na 3. piętrze – informuje portal egarwolin.pl.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 8 września we wczesnych godzinach porannych na jednym z garwolińskich osiedli. Postępowanie w sprawie dokonania gwałtu prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

– Takie zdarzenie miało miejsce i jest prowadzone śledztwo. To zdarzenie miało miejsce w mieszkaniu pokrzywdzonej w Garwolinie – potwierdza zastępca prokuratora rejonowego Marcin Ignasiak. Prokurator informuje, że z ustaleń poczynionych na tym etapie postępowania wynika, że podejrzany wszedł do znajdującego się na trzecim piętrze mieszkania kobiety przez otwarte okno. Mężczyzna został zatrzymany przez policję kilka godzin po zdarzeniu. Był wówczas pod działaniem alkoholu. Nie wiadomo, czy podejrzany o gwałt był nietrzeźwy w chwili popełniania czynu.

Marcin Ignasiak nie udziela informacji o tym, na którym osiedlu doszło do gwałtu, ponieważ wiązałoby się to z łatwiejszą identyfikacją zgwałconej kobiety. Przyznaje, że zarówno pokrzywdzona, jak i podejrzany mają około 30 lat. Nie podawanie szczegółowych informacji o zdarzeniu prokurator tłumaczy dobrem śledztwa.

egarwolin.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!