Wiadomości

Gubernator obwodu kurskiego: W wyniku ataku drona w rejonie lotniska zapalił się zbiornik na ropę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Gubernator obwodu kurskiego Starowojt poinformował, że w wyniku ataku drona w rejonie kurskiego lotniska zapalił się zbiornik na ropę. Władze obwodu kurskiego podjęły decyzję o odwołaniu zajęć w dwóch szkołach i przedłużeniu o 2 tygodnie żółtego stopnia zagrożenia terrorystycznego.

Rankiem 6 grudnia gubernator obwodu kurskiego Federacji Rosyjskiej Roman Starowoj poinformował, że na lotnisku w rosyjskim mieście Kursk wybuchł pożar. Według niego w wyniku ataku drona w pobliżu lotniska Kursk zapalił się zbiornik na ropę.

Po pożarze lotniska w Kursku władze obwodu kurskiego w Rosji podjęły decyzję o odwołaniu zajęć w dwóch szkołach i przedłużeniu o 2 tygodnie żółtego stopnia zagrożenia terrorystycznego – poinformował gubernator obwodu kurskiego Roman Starowojt w Telegramie. „Rano odbyło się posiedzenie komisji antyterrorystycznej. Postanowiono przedłużyć żółty – wysoki – poziom zagrożenia terrorystycznego od dziś od godziny 17:00 na kolejne 15 dni. W związku z pożarem w rejonie lotniska zajęcia w dwóch szkołach zostały dziś odwołane” – podał Starowojt.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!