Polska Wiadomości

Grzegorz Schetyna został poproszony o wymienienie czterech największych sukcesów Platformy Obywatelskiej. Jego reakcja jest bezcenna (CIDEO)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Jeżeli chce pan przekonać do siebie Polaków, do wyborów samorządowych, jak by pan miał podsumować 8 lat rządów PO. Jakie by pan wymienił trzy, cztery największe sukcesy Platformy? – spytał Grzegorza Schetynę dziennikarz lokalnego serwisu internetowego z Goleniowa. W odpowiedzi lider Platformy Obywatelskiej zaniemówił, a następnie zmienił temat.

Grzegorz Schetyna wraz z innymi politykami Platformy Obywatelskiej, m.in. Robertem Tyszkiewiczem, Sławomirem Nitrasem i Bartoszem Arłukowiczem pojawili się w Goleniowie w Zachodniopomorskiem na konferencji prasowej, która została zorganizowana w ramach rozpoczynającej się przed wyborami samorządowymi kampanii. W pewnym momencie dziennikarz lokalnego portalu zadał przewodniczącemu PO pytanie.

– Jeżeli chce Pan przekonać do siebie Polaków, do wyborów samorządowych, jak by pan miał podsumować 8 lat rządów PO. Jakie by Pan wymienił trzy, cztery największe sukcesy Platformy? – pytał.

Grzegorz Schetyna bardzo długo zwlekał z udzieleniem odpowiedzi, co wywołało lekkie poruszenie w gronie polityków PO, na twarzach kolegów i koleżanek widać było rozbawienie całą sytuacją.

Źródło: tvp.info

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!