Polska Wiadomości

Grzegorz Braun w debacie prezydenckiej: “Trzeba oddać ludziom ich normalne życie”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal nczas.com Grzegorz Braun w debacie prezydenckiej organizowanej przez Polsat News nie zostawił suchej nitki na polityce lockdownowej. – Trzeba oddać ludziom ich normalne życie – podkreślał poseł Konfederacji.

Grzegorz Braun w debacie prezydenckiej odpowiadał na pytanie dotyczące wsparcia młodych ludzi. Półtorej minuty wystarczyło, by poseł konfederacji i kandydat w wyborach na Prezydenta Rzeszowa, wyjaśnił jakie skutki niesie ze sobą lockdown.

O czym mówią moi szanowni kontrkandydaci? – zaczął Grzegorz Braun. – Drodzy Państwo, mówią o rekreacji? Przecież zamknęli ludzi w domach i na wszelki wypadek zamknęli jeszcze parki, w swoim czasie lasy.

O czym mówią, o wspieraniu przedsiębiorczości i o pracy dla młodych ludzi? – kontynuował. – Przegonili kijem pracujących, zakazali pracować, zamknęli biznesy.

O czym mówią, o wspieraniu młodzieży? – wyliczał dalej polityk. – Posadzili dzieci w areszcie domowym przed laptopami, telewizorami.

30 procent wzrostu (…) 30 procent więcej zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży za ten ubiegły rok tej obłędnej polityki, pod którą moi szanowni kontrkandydaci podpisują się obydwiema dłońmi jednocześnie – podkreślał.

Są prymusami tego amoku covidowego, radzi by wszystko pozamykać, jeśli tylko Warszawa każe – stwierdził poseł Konfederacji. I kontynuował:

I to jest główne pytanie, które państwo powinniście im zadać: co zrobią, kiedy pod jesień z Warszawy przyjdą nowe wytyczne? Czy Rzeszów znowu zostanie zamknięty na kłódkę? Czy stadiony, szkoły, uczelnie, znowu będą świecić pustkami?

To jest przede wszystkim wielka niegospodarność. I zamierzam nie dopuścić do tego, by w Rzeszowie tyle dobra się marnowało, a ludzie byli doprowadzeni na skraj rozpaczy, depresji i nawet do myśli samobójczych. Trzeba oddać ludziom ich normalne życie – podsumował Grzegorz Braun.

Przypomnijmy, że była to druga czwartkowa debata prezydencka, w której wziął udział Grzegorz Braun. Wcześniej wziął udział w debacie w RMF FM.

Zgadzacie się z posłem Braunem?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!