Wiadomości

Grodzki: Przekazałem Kwaśniewskiemu moje wyrazy wsparcia

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki wyraził solidarność z małżeństwem Kwaśniewskich w sprawie tzw. willi w Kazimierzu Dolnym.

W reportażu wyemitowanym w sobotę w “Superwizjerze” TVN agent Tomek oskarżył swoich byłych przełożonych z CBA, Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego, o wywieranie na niego nacisków podczas operacji specjalnej w sprawie tzw. willi Kwaśniewskich.

– Miałem wytworzyć przeświadczenie, że dom w Kazimierzu Dolnym należy do Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. (…) Nigdy takiego materiału dowodowego nie powziąłem (…) Moje notatki i złożone zeznania są efektem nacisków ze strony moich byłych przełożonych (…) Mariusza Kamińskiego oraz Macieja Wąsika – zeznał Kaczmarek w śledztwie.

Do nagrania z konfrontacji w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym dotarli reporterzy “Superwizjera”. Agent Tomek potwierdził jego autentyczność.

W programie wypowiedział się również Aleksander Kwaśniewski. Jak oświadczył, słowa Kaczmarka potwierdzają jego przekonanie, że operacja CBA była akcją “czysto polityczną”.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!