Wiadomości

Greta Thunberg wystąpi w roli ekspertki w panelu o… koronawirusie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Znana szwedzka wagarowiczka Greta Thunberg wraca na scenę. Tym razem wystąpi jako ekspertka w panelu dyskusyjnym na temat… koronawirusa.

Młoda Szwedka, która zasłynęła nakręceniem akcji młodzieżowych “strajków klimatycznych” okazuje się być autorytetem także w innych niż ekologia dziedzinach. Greta Thunberg wystąpi jako ekspertka w zorganizowanym przez stację CNN panelu dyskusyjnym na temat pandemii COVID-19. Panel nosi tytuł: „Koronawirus: Fakty i Obawy”, a do udziału w dyskusji zaproszono m.in.: byłego dyrektora CDC Richarda Bessera, byłą sekretarz HHS Kathleen Sebelius oraz szwedzką aktywistkę.

Jak przypomina portal wSensie.pl, „Thunberg zdążyła m.in. w kuriozalnym “przemówieniu”, w ostrych słowach “zrugać” światowych przywódców za “zdradę jej pokolenia”, poprowadzić program w BBC, zostać nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla, zostać laureatką najwyższego odznaczenia przyznawanego przez Amnesty International – Nagrody Ambasadora Sumienia, wręczanego za zasługi w obronie praw człowieka, czy zmierzyć “srogim spojrzeniem” samego Donalda Trumpa, czym wzbudziła euforię lewicowych ośrodków medialnych”.

/Telewizja Republika/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!