Europa Wiadomości

Grecja: Podczas nocy sylwestrowej para popełniła samobójstwo w trakcie odprawiania okultystycznego rytuału

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W jednym z pensjonatów położonych na terenie Grecji doszło do bolesnego i strasznego zdarzenia. Para młodych turystów, którzy spędzali wspólnie Sylwestra, popełniła samobójstwo podczas satanistycznego rytuału. Informacje te potwierdziły greckie służby, które badają sprawę.

Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Vlachata na greckiej wyspie Kefalonia. W jednym z pensjonatów wypoczywała para turystów, która przyleciała do Grecji z Niemiec. Niestety podczas sylwestrowej nocy, oboje zdecydowali się popełnić samobójstwo. Co więcej, wszystko miało się odbyć podczas satanistycznego rytuału. Greckie służby, które zajmują się sprawą potwierdziły, że na miejscu zdarzenia znaleziono satanistyczne symbole.

Media poinformowały, że samobójstwa dokonała 23-letnia Bułgarka oraz 30-letni Niemiec. Oboje, aby się zabić, posłużyli się ostrymi narzędziami. Policja podała, że pokój w którym doszło do tragicznych zdarzeń, był pełen świeczek. Turyści przebywający w tym samym ośrodku podkreślają, że para praktycznie nie wychodziła ze swojego pokoju.

Co ciekawe, jak podaje rmf24.pl, młoda kobieta, która popełniła samobójstwo, była poszukiwana przez rodzinę. W czerwcu zeszłego roku opuściła swój dom rodzinny i wyjechała w nieznanym kierunku. Policja prowadziła poszukiwania, ale po pewnym czasie zostały one zakończone. Stało się tak ze względu na to, że 23-latka poinformowała rodzinę i policję o tym, że przeniosła się do Niemiec i przebywa na stałe w Erfurcie.

Źródło: pch24.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!