Wiadomości

Gen. Roman Polko miał wypadek. Jego auto dachowało

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Portal klobucka.pl poinformował, że we wtorek wieczorem na autostradzie A1 w stronę Katowic doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód osobowy uderzył w jadącą ciężarówkę, a następnie dachował. Okazało się, że jechał nim generał dywizji Wojska Polskiego, oficer dyplomowany wojsk powietrznodesantowych i sił specjalnych, generał Roman Polko.

“Jak dowiadujemy się od naszych Czytelników, Roman Polko – generał dywizji Wojska Polskiego, oficer dyplomowany wojsk powietrznodesantowych i sił specjalnych, dachował na autostradzie A1 w kierunku Katowic na wysokości 446 kilometra (9 słupek) – czytamy na portalu klobucka.pl.

“Generał w stanie spoczynku w wyniku zdarzenia nie odniósł żadnych obrażeń. Jak wynika z naszych ustaleń w zderzeniu brały udział dwa pojazdy w tym auto osobowe marki Toyota, którym podróżował Roman Polko, a także ciężarówka” – dodano.

“Zdarzenie na wysokości Starczy spowodowane było zaśnięciem za kierownicą – jak informuje nas policja, w samym zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zakwalifikowano je jako kolizja drogowa. Autostrada jest w tym miejscu przejezdna, nie ma utrudnień” – zaznaczono.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!