Europa Islam Wiadomości

Geert Wilders domaga się od brytyjskiego MSZ wyjaśnień w sprawie uwięzienia Tommiego Robinsona

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal euroislam.pl holenderscy posłowie:Geerta Wildersa, Marie-Fleur Agemy i Raymonda de Roonaz Partii Wolności (PVV), przedłożyli ministrowi spraw zagranicznych Stefowi Blockowi zapytanie w sprawie aresztowania brytyjskiego aktywisty i krytyka islamu Tommy’ego Robinsona.

1) Czy słyszał Pan o aresztowaniu brytyjskiego aktywisty i krytyka islamu, Tommy’ego Robinsona za „zakłócenie spokoju”, podczas gdy relacjonował proces islamskich gwałcicieli, i o tym, że został w ciągu kilku godzin skazany na 13 miesięcy więzienia? Co Pan myśli o tym szaleństwie?

2) Czy zdaje Pan sobie sprawę, że jeśli ten krytyk islamu będzie musiał odsiedzieć wyrok w więzieniu wśród islamskich przestępców, może go to kosztować życie? Jaka jest pańska opinia na ten temat?

3) Czy według Pana wolność słowa dotyczy również krytyków islamu w UE i czy jest Pan gotowy natychmiast przekazać wyrazy niezadowolenia z powodu tego naruszenia wolności słowa przez Zjednoczone Królestwo swemu brytyjskiemu koledze i domagać się jego uwagi w kwestii osobistego bezpieczeństwa tego człowieka? Jeśli nie, to dlaczego nie?

4) Czy Pan i pańscy koledzy w UE zdajecie sobie sprawę, że nie można uciszyć społecznego niezadowolenia z powodu islamizacji, poprzez ściganie lub aresztowanie krytyków islamu, i że duża część populacji w pewnym momencie przestanie to akceptować i obrócić się przeciwko Panu i pańskim kolegom?

5) Czy może Pan odpowiedzieć na te pytania przed wtorkiem, 29 maja, 11 rano?

Reakcja europejskich polityków na łamanie podstawowych praw oraz zakłamywanie rzeczywistości dotyczącej poczynań nielegalnych imigrantów z krajów muzułmańskich daje dobre prognozy na przyszłość. Miejmy nadzieję, że starania te przyniosą oczekiwany skutek, a sprawiedliwości stanie się zadość.

Źródło: euroislam.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!