Wiadomości

Fundacja Życie i Rodzina domaga się ustawowego zakazu marszów LGBT

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dziś ruszy zbiórka podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą #StopLGBT. Chodzi o ustawowe zakazanie tzw. tęczowych marszów.

Autorzy inicjatywy z Fundacji Życie i Rodzina zwracają uwagę, że środowiska LGBT w Polsce podejmują coraz bardziej radykalne działania. W celu ochrony przestrzeni publicznej przed działaniem homo-propagandy powstał projekt ustawy, który zakazuje organizowania parad równości. Szczegóły zostaną przedstawione na konferencji przed Pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie o godz. 13.00.

Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina, podkreślił, że tylko sprzeciw społeczeństwa może powstrzymać szkodliwą ideologię.

– Widzimy absolutną agresję ze strony środowisk LGBT, które dopuszczają się aktów przemocy fizycznej, aktów profanacji. Trzeba zadziałać. Stąd projekt ustawy, który będzie zakazywał homo-marszy. Nie można pozwolić na to, żeby takie marsze służyły rekrutacji młodych osób. Mamy już rejestrację naszej inicjatywy przez marszałka Sejmu. Mamy niecałe trzy miesiące, aby uzbierać minimum 100 tys. podpisów i złożyć projekt w Sejmie – poinformował Krzysztof Kasprzak.

Pod adresem [lgbtstop.pl] ruszy dziś też oficjalna strona internetowa projektu. Będzie można tam znaleźć pełną treść ustawy oraz informacje o możliwości włączenia się w zbiórkę podpisów.

Obywatelska inicjatywa jest społecznym wotum na 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej.

/Radio Maryja/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!