Wiadomości

Fundacja Gatesów wyda 2 mld dolarów na promowanie aborcji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Fundacja Billa i Melindy Gatesów ogłosiła, że spożytkuje ponad 2 miliardy dolarów, aby zwiększyć dostęp do aborcji i antykoncepcji na świecie – informuje portal dorzeczy.pl.

„Fundacja Billa i Melindy Gatesów planuje wydać kolejne 2,1 miliarda dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat, aby powstrzymywać rodziny przed posiadaniem dzieci” – czytamy w portalu Life News. „Wiemy, że kiedy kobiety kontrolują swoje ciała i swoją przyszłość, otwierają cykl wzmocnienia, który rozbrzmiewa dla przyszłych pokoleń” – napisała Melinda na stronie internetowej fundacji.

„Potwierdzamy także nasze 20-letnie zaangażowanie w planowanie rodziny, wspierając naszych partnerów w opracowywaniu nowych i ulepszonych technologii antykoncepcyjnych oraz zaspokajaniu potrzeb kobiet i dziewcząt w zakresie opieki wysokiej jakości” – napisała.

Wśród wspomnianych partnerów Fundacji Billa i Melindy Gatesów świadczących ową „opiekę” jest m. in. radykalna aborcyjna organizacja Planned Parenthood odpowiedzialna za promowanie i wykonywanie aborcji, będąca częścią tzw. przemysłu aborcyjnego, czyli handlu szczątkami zabitych nienarodzonych dzieci. Jak wynika ze sprawozdań finansowych Fundacji Gatesów, w ostatniej dekadzie przekazała ona co najmniej 81 milionów na rzecz aborcyjnego molocha.

Planned Parenthood to nie jedyna aborcyjna organizacja wspierana przez Billa i Melindę. Na liście beneficjentów jest też DKT International, organizacja, która określ się jako „charytatywna”, natomiast 68 milionów dolarów od Gatesów przeznaczyła na rozsyłanie pigułek aborcyjnych i innych tego typu „medykamentów” po świecie. Z kolei 46 milionów dolarów trafiło do Marie Stopes International (obecnie MSI Reproductive Choices – organizacji aborcyjnej założonej przez brytyjską feministkę i zwolenniczkę przymusowej sterylizacji w oparciu m. in. kryterium rasy).

Jak podaje Life News, Bill i Melinda Gatesowie posiadają „godnych” towarzyszy swojej pro-aborcyjnej działalności. Fundacja amerykańskiego oligarchy Warrena Buffeta w latach 2000-2018 miała przekazać 4 miliardy dolarów na realizację aborcyjnej agendy, wspierając wymienione wyżej organizacje, a także National Abortion Federation.

– George Soros, Michael Bloomberg, Fundacja Davida i Lucille Packardów (prowadzona przez spadkobierców jednego z założycieli Hewlett Packard) i inni przekazali kolejne miliony. CNA [Catholic News Agency] poinformowała, że była żona założyciela Amazona, Jeffa Bezosa, również niedawno przekazała „znaczący, wielomilionowy prezent” proaborcyjnej postępowej grupie – czytamy w portalu.

W gehennie aborcyjnej, wspieranej przez wymienionych magnatów finansowych, zginęło w zeszłym roku ponad 46 milionów dzieci, w tym ponad milion w Stanach Zjednoczonych.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!