Europa Wiadomości

Fryzjer-oszust wpadł przez łysych klientów [ZOBACZ JAK]

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W jednym z włoskich salonów fryzjerskich poza strzyżeniem odbywał się także nielegalny proceder. Karabinierzy nabrali podejrzeń w sprawie działalności po tym, jak do salonu przychodziło wielu łysych klientów, jednak w dość krótkim czasie opuszczali zakład. Okazało się, że poza sprzętem fryzjerskim w salonie były m.in. wagi i opakowania do zabronionych substancji.

Fryzjer-oszust wpadł przez łysych klientów. Dziennik “La Repubblica” poinformował, że karabinierzy nabrali podejrzeń w sprawie salonu fryzjerskiego, gdy podczas patroli w ruchliwej dzielnicy Genui – Foce zorientowali się, że łysi mężczyźni odwiedzają zakład regularnie. Jak zaznaczyła gazeta, choć zakrawa to na żart, mundurowi zauważyli, że byli oni “zbyt łysi na fryzjera”.

Poza tym funkcjonariusze odnotowali, że mężczyźni wchodzili tam tylko na chwilę, a w tak krótkim czasie nikt nie zdążyłby się ostrzyc, dlatego postanowili sprawdzić działalność.

Karabinierzy w wyniku obserwacji wykryli, że 55-letni fryzjer zajmował się nie tylko strzyżeniem, ale także handlem zabronionymi substancjami. W swoim salonie, oprócz nożyczek i sprzętu do układania włosów, miał także wagi do narkotyków oraz opakowania do nich.

Właściciel zakładu fryzjerskiego został oczywiście aresztowany. Teraz czeka w celi na sprawę sądową.

Polecamy również: Ukrainiec szpiegujący dla Putina, skazany na rok więzienia

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!