Europa Wiadomości

Francja: W pałacu prezydenckim przy udziale Macrona odbyła się… gejowska impreza

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak informuje portal telewizjarepublika.pl 21 czerwca to data, z którą większość Francuzów powiąże zwycięstwo swojej reprezentacji z Peru, podczas Mistrzostw Świata w Rosji. W sportowym szaleństwie, mniejszym echem odbiło się inne wydarzenie, tj. Święto Muzyki. Z tej okazji, prezydent Emmanuel Macron postanowił otworzyć bramy Pałacu Elizejskiego dla środowisk LGBT, którym dano przyzwolenie na profanację jednego z najważniejszych, rdzennych miejsc we Francji.

W dzisiejszym świecie politycznej poprawności, warto poświęcić chwilę na odrobinę refleksji. Czy na pewno to, co europejskie i nowoczesne, jest synonimem prawidła, którym winniśmy podążać? Prezydent Francji Emmanuel Macron po raz kolejny pokazał jak wielką wartość upatruje w politycznej poprawności. 21 czerwca, z okazji Dnia Muzyki, postanowił zorganizować imprezę, daleką od jakichkolwiek standardów.

W towarzystwie flagi narodowej, bliżej nieokreślone płcią, czy może poczuciem przynależności płciowej, paradują półnadzy transseksualiści. W międzyczasie, lider Francji przechadza się wśród zgromadzonych, ochoczo fotografując się z innymi.

Do sprawy odniósł się poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz. W swoim wpisie na Twitterze, wyraźnie okazał dezapobratę wobec podejścia francuskiego lidera. “Jeśli tak ma wyglądać “postęp i demokracja” to ja dziękuję, wolę nasz polski “Ciemnogród” – czytamy.

W zasadzie nic więcej nie trzeba dodawać. Powyższy wpis idealnie oddaje istotę rzeczy. A co Wy o tym sądzicie? Piszcie w komentarzach.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!