Titan
Świat Wiadomości

Firma odpowiadająca za tragedię batyskafu Titan, szczyci się szowinizmem wobec białych mężczyzn

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Świat obiegła wiadomość o tragedii batyskafu i śmierci znajdujących się na jego pokładzie milionerów. Obiekt zanurzył się w wody Oceanu Atlantyckiego, w celu zwiedzania wraku Titanica. Sprawa ma drugie dno.

Batyskaf Titan uległ implozji związanej z wysokim ciśnieniem. W poniższym nagraniu widzimy rekonstrukcję tragedii.

Jak czytamy na portalu dailycom.uk sprawa katastrofy ma drugie dno. Okazuje się bowiem, że dyrektor generalny firmy “Ocean Gate”, Stockton Rush wypowiedział się wcześniej na łamach magazynu “Teledyne Marine”, że odmawia zatrudniania „50-letnich białych facetów”, ponieważ według niego nie są „inspirujący”. Rush dodał w tym wywiadzie, że wiedza specjalistyczna w tej branży nie jest konieczna, ponieważ „każdy może prowadzić łódź podwodną” za pomocą kontrolera do gier wideo za jedyne 30 dolarów.

Na poniższym zdjęciu widzimy Stocktona Rusha tłumaczącego, jak obsługiwać statek przy pomocy prostego kontrolera do gier.

Stockton Rush in Titan

Fragmenty szowinistycznego wywiadu Rusha można znaleźć tutaj.

NASZ KOMENTARZ: Pogłoski mówią, że Rush pozbył się z firmy białych mężczyzn po tym, gdy jeden z inżynierów wskazywał na błędy konstrukcyjne batyskafów. To nie pierwszy przypadek, gdy skrajnie lewicowa ideologia wokeizmu kończy się ideologicznym wariactwem i niekompetencją, co prowadzi wprost do tragedii.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!