Europa Polska Wiadomości

Feministki postanowiły… zorganizować tańce z okazji Światowego Dnia Bezpiecznej Aborcji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal pch24.pl odebranie życia niewinnemu dziecku doskonałą okazją do świętowania? Tak uważają polskie feministki, które organizują marsz i „Potańcówkę dla bezpiecznej aborcji”.

„30 września przez Warszawę przejdzie pierwszy marsz z okazji Światowego Dnia Bezpiecznej Aborcji. By przeszedł i był wspaniały, potrzebne jest Wasze wsparcie, dlatego polecamy imprezę benefitową Potańcówka dla bezpiecznej aborcji!”  poinformował założony przez feministki facebookowy profil „Porozumienie Kobiet 8 Marca”.

Zwolenniczki legalizacji mordowania nienarodzonych dzieci przygotowały „szereg atrakcji” dla wszystkich, którzy wezmą udział w wydarzeniu. Oprócz „specjalnie przygotowanych na marsz” gadżetów zaplanowano m.in. „potańcówkę dla bezpiecznej aborcji”!

Sprawę skomentowała na Twitterze Kaja Godek: „30 wrzesnia aborcjoniści planują marsz przez Warszawę z okazji Dnia Bezpiecznego Zabijania Dzieci. Ich harce to skutek przewlekania przez #Sejm prac nad #ZatrzymajAborcję  ustawa powinna być dawno uchwalona i koniec. Zwłoka w ratowaniu dzieci to dawanie paliwa feministkom”.

Czy może istnieć coś bardziej obrzydliwego niż radość z zabicia dziecka? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!