Polska Wiadomości

Feminazistki chcą narzucić swoją zamordystyczną wizję świata

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wszelkiej maści tzw. kobiety wyzwolone, próbują wmawiać społeczeństwu, że ich prawa są na każdym kroku łamane. Że, zabiera im się prawo do wolnego wyboru, czyli do mordowania nienarodzonych dzieci. Retoryka ta jest rzecz jasna sprzeczna z logiką, gdyż szanowne kobiety wyzwolone wolny wybór mają, w momencie decyzji o współżyciu. Najwyraźniej, nikt ich nie nauczył, że człowiek musi ponosić konsekwencje swoich czynów, a mordowanie nie jest rozwiązaniem problemu.

3 maja o godz. 13 feministki postanowiły protestować pod siedzibą Radia Maryja, które zgodnie z zasadą wolności słowa, głosi swój sprzeciw wobec mordowania nienarodzonych. Radio Maryja jest prywatną rozgłośnią, skierowaną głównie do katolików, skąd więc takie zdziwienie zamordystek feministycznych?

Organizatorami protestu są Manifa Toruńska, Warszawski Strajk Kobiet, Fundacja Nie Tylko Matka Polka oraz Ogólnopolski Strajk Kobiet.

Rzeczywistość kolejny raz pokazuje, że ci, którzy najgłośniej krzyczą o widmie totalitaryzmu, sami chętnie by go wprowadzili.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!