Wiadomości

Euro w Europie zostało wprowadzone dzięki Wałęsie, twierdzi Wałęsa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

To, że Lech “Bolek” Wałęsa ma wysokie o sobie mniemanie nikogo już nie dziwi. Ostatnio w internecie mnożyło się od memów z byłym prezydentem, który przypisywał sobie w nich każdą zasługę. Tym razem jednak to nie żaden internetowy żart, ale Wałęsa znowu stwierdził, że Europa zawdzięcza swój obecny kształt właśnie jemu.

Wałęsa wypowiadał się podczas XVI Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla, który odbywa się w Bogocie. Miał opowiadać o wyzwaniach demokratycznych rządów, a opowiadał oczywiście o sobie. Jakby ktokolwiek z osób obecnych na szczycie wątpił w wielkość Wałęsy, to Bolek postanowił osobiście przypomnieć, że to dzięki niemu Europa jest nowoczesna!

– Europa po mojej rewolucji solidarnościowej zniosła właściwie granice między państwami, wprowadziła jeden pieniądz.

Wałęsa zaznaczył, że “staramy się” zrobić z Europy jedno wielkie państwo. Oczywiście to nie byłoby możliwe gdyby nie wielki wkład Bolka w historię Europy, a nawet całego świata. Albo nie ograniczajmy się – wszechświata.

Wałęsa zdążył uciec do Kolumbii przed tym, jak grafolodzy stwierdzili, że to rzeczywiście on jest Bolkiem. Na szczycie, mówiąc o sobie i swoich wspaniałych zasługach, nie skomentował współpracy z SB.

/dzienniknarodowy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!