Wiadomości

Dzierżawski: Środowiska aborcyjne i lobby LGBT chciałyby nas zakneblować

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Uchwała jest sprzeczna z konstytucją, ale środowiska lewicowe nie przejmują się brakiem logiki w swoich działaniach. Konstytucja jest dobra kiedy służy im, a kiedy broni wolności innych jest zła – mówi w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – Prawo do życia.

– Środowiska aborcyjne i lobby LGBT boją się prawdy o tym, co zachwalają. Chcieliby nas zakneblować w imię tolerancji. Rok temu tęczowi bandyci napadli na naszych wolontariuszy i zdewastowali furgonetkę, dzisiaj produkują uchwały, które nie maja podstaw prawnych. Nie zdołali nas oni zastraszyć i nie ugniemy się też przed warszawskimi politykierami. Naszym obowiązkiem jest pokazywać prawdę o ofiarach aborcji i ostrzegać rodziców przed deprawatorami – tłumaczył Dzierżawski w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl, odnosząc się do niedawnej uchwały stołecznych radnych, o której pisaliśmy na naszych łamach.

– Oczywiście, uchwała jest sprzeczna z konstytucją, ale środowiska lewicowe nie przejmują się brakiem logiki w swoich działaniach. Konstytucja jest dobra kiedy służy im, a kiedy broni wolności innych jest zła. To mentalność opisana przez Orwella w “Folwarku zwierzęcym”: Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie są równiejsze” – podkreślił Dzierżawski.

Więcej:

https://dorzeczy.pl/kraj/190963/dzierzawski-srodowiska-aborcyjne-i-lgbt-chcialyby-nas-zakneblowac.html

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!