Wiadomości

Dziecko wkłada “tancerce” pieniądze do majtek. Dominika Długosz: “To się zdarza. Czego pan nie rozumie?”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym małe dziecko wkłada pieniądze do bielizny prawie nagiej tancerki, a rodzice patrzą na to z uśmiechem. Sprawą oburzył się m.in. europoseł Patryk Jaki. Odpowiedziała mu dziennikarka „Newsweeka”.

Patryk Jaki „polubił” na Twitterze wpis w tej sprawie konserwatywnego publicysty.

– Czy mogę zapytać dlaczego polubił pan ten post? – wywołała europosła Zjednoczonej Prawicy do odpowiedzi dziennikarka „Newsweeka”.
– Ucięło się pani (pewnie przypadkiem) foto, aby nie było widać, jak dziecko wciska w majtki pieniądze drag quenn/tancerce (nie ważne jak ją nazwiecie) – zauważył Patryk Jaki. – Uprzedzam pytanie. Jak zobaczę to w polskich przedszkolach, od razu do prokuratury. Póki ja mam na to wpływ – dodał polityk.
– Nie przypadkiem – odpowiedziała redaktorka. – Albo pana lajk, albo foto do końca. Nie ma pan wpływu. To było w Nowym Orleanie, w hotelu, dwa lata temu. Nie w Polsce, nie w szkole, a to nie jest drag queen, tylko 100 proc. kobieta, która jest tancerką. To się zdarza – dodała.

Czy w Was też budzi obrzydzenie to, co możemy zobaczyć na tym zdjęciu? I czy nie jest wręcz obleśna reakcja Dominiki Długosz?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!