Wiadomości

Dzieci w wieku dwóch lat chwalą ISIS i przysięgają „zmiażdżyć” ludzi Zachodu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zradykalizowane dzieci pojawiają się w szokującym filmie – wychwalają one ISIS i ślubują „zmiażdżyć” ludzi Zachodu „stając na ich głowach”.

Materiał filmowy został prawdopodobnie nagrany w namiocie znajdującym się w obozie dla uchodźców al-Hawl. W filmie upublicznionym przez Fox News pięciu młodych chłopców i jedna mała dziewczynka śpiewają o grupie terrorystów, wymachując palcami w powietrzu – w stylu ISIS.

Padają tam słowa: „Będziemy stać na głowach apostatów i likwidować ich jednego po drugim” oraz „Z woli Allaha kalifat Państwa Islamskiego pozostaje”.

Materiał filmowy został rozesłany wśród fanatyków ISIS z przesłaniem: „To nie koniec, ale początek, ponieważ nasze matki i siostry wiedzą, jak wychowywać dzieci, aby stały się nieustraszonymi lwami”.

Obecnie obóz al-Hawl, nad którym pieczę sprawują kurdyjskie Syryjskie Siły Demokratyczne (SDF), zamieszkuje ponad 75.000 osób, wśród których są tysiące kobiet i dzieci ISIS.

Około 800 osób, do niedawna związanych z ISIS, zostało zwolnionych z obozu w zeszłym miesiącu, gdy kurdyjscy urzędnicy orzekli, że nie stanowią już zagrożenia dla bezpieczeństwa. Jedna z wypuszczonych wówczas kobiet, Safaa Mumen, powiedziała w rozmowie Broadcasting Corporation: „Cieszę się, że jestem zwolniona, ale mam nadzieję, że państwo [islamskie] powróci, że ponownie będzie nami rządzić”. Następnie dodała:: „Państwo Islamskie przetrwa, a nawet się rozszerzy”.

Raphael Gluck, jeden z założycieli serwisu monitorującego dżihadystów, powiedział Fox News: „Gdy kalifat ISIS był u szczytu potęgi, dosłownie tysiące dzieci zostały zradykalizowane przez ISIS”.

Film można obejrzeć tutaj:
https://www.foxnews.com/world/disturbing-videos-surface-of-refugee-children-praising-isis-and-vowing-to-crush-apostates-raising-questions-over-growing-radicalization

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!