Wiadomości

Dyrektor szkoły promuje letnie warsztaty „bezpiecznego seksu” dla dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak czytamy na portalu pch24.pl, dyrektor szkoły podstawowej w Bellingham w stanie Waszyngton zachęca do uczestnictwa dzieci do uczestnictwa w letnich warsztatach „bezpiecznego seksu”. Skandaliczne i deprawujące zajęcia dla dzieci odbędą się w sklepie z produktami erotycznymi, którego jest właścicielką.

Jenn Mason, właścicielka sklepu z produktami erotycznymi, a zarazem dyrektor w jednej z lokalnych szkół podstawowych, zachęca do udziału w skandalicznych warsztatach. Kobieta udostępnia w swoim sklepie szkolenia dwa szkolenia z „edukacji seksualnej”. „Jest wiele do nauczenia się, jeśli chodzi o ciało, dojrzewanie, seks, płeć i związki!” – zachęca Jenn Mason w swoim ogłoszeniu.

Oficjalnie skandaliczne warsztaty są prowadzone przez „Uncringe Academy” i promowane są jako „uczciwe, wspierające i integracyjne zajęcia z edukacji seksualnej, aby pomóc młodym ludziom wszystkich płci i tożsamości seksualnych zrozumieć tę ważną część ich życia”.

Najbardziej szokujące jest to, że warsztaty trwające trzy dni, będą przeznaczone dla dzieci w wieku 9-12 lat oraz 13-18 lat. Jenn Mason, właścicielka sklepu oraz dyrektor szkoły podstawowej w Bellingham, jest zarazem „edukatorem seksualnym”. Dodaje, że „prezentacja tematów będzie się różnić w zależności od adekwatności rozwojowej” dzieci.

„Nie ma czegoś takiego jak „jedyny prawdziwy” seks i jest w porządku, jeśli twoja definicja seksu różni się od definicji kogoś innego” – wskazała Mason w rozmowie z jedną ze stacji radiowych.

Jak podaje serwis LifeSiteNews.com, Jenn Mason jest zwolenniczką aborcji i postulatów środowiska LGBT. W swojej ofercie ma nie tylko „zajęcia seksualne” dla nieletnich, ale również „zajęcia treningu seksualnego”. Organizuje również szkolenia i warsztaty dla młodzieży uważające się za queer. Zajęcia odbywają się w jej sklepie z produktami erotycznymi.

/pch24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!