Wiadomości

Dwóch mężczyzn zostało rannych w strzelaninie w Utrechcie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dwóch mężczyzn zostało rannych w strzelaninie w Utrechcie dziś tuż po północy. Obaj zostali przewiezieni do szpitala. Jeden z nich doznał „poważnych obrażeń”, poinformowała policja Utrechtu na Twitterze. Napastnik pozostaje na wolności.

Strzelanina miała miejsce około godziny 00:20 w Sabadreef. Padło wiele strzałów. Napastnik uciekł w samochodzie. Policja bada, co się stało, przesłuchując świadków.

Okoliczni mieszkańcy powiedzieli gazecie AD, że napastnik strzelał do mężczyzn, którzy znajdowali się w samochodzie, po czym uciekł samochodem.

„Najpierw myśleliśmy, że to fajerwerki – powiedziała jedna z mieszkanek Sabadreef w rozmowie z dziennikarzem – „Było wiele strzałów. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że to coś innego: na zewnątrz zobaczyliśmy mężczyznę wsiadającego do samochodu i szybko odjeżdżającego, tylko szkło pozostało za nim”.

Według niej brzmiało to tak, jakby sprawca strzelał z karabinu maszynowego.

„Na szczęście było późno i na ulicy nie było dzieci” – powiedziała gazecie dodając że to było okropne, zwłaszcza, że ​​stało się to w dzielnicy mieszkalnej. – „Niech to robią na łące na odludziu. Wyglądało to jak jakaś scena z dzikiego zachodu”.

/nltimes.nl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!