Wiadomości

Dorota Wellman do widzów “Dzień Dobry TVN”: “Prosimy nas nie hejtować”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Niedzielne wydanie “Dzień dobry TVN” zakończyło się apelem do fanów programu. Wygłosiła go w imieniu pozostałych kolegów z pracy Dorota Wellman. “Prosimy nas nie hejtować” – powiedziała dziennikarka.

18 grudnia w studio zapanowała prawdziwa świąteczna atmosfera. Na miejscu oprócz Wellman i Prokopa zjawili się również: Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski, Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Prezenterzy podzielili się swoimi doświadczeniami ze świąt, kiedy byli jeszcze dziećmi. Pokazali również zdjęcia sprzed lat.

Dorota Wellman na koniec programu złożyła widzom “Dzień dobry TVN” życzenia. – W imieniu tej rodziny tutaj obecnej chcielibyśmy złożyć państwu życzenia. Żeby państwo byli szczęśliwi w gronie swoich najbliższych i prawdziwe relacje między nimi mieli – powiedziała dziennikarka. – Mamy też serdeczną prośbę do państwa. My się lubimy, szanujemy, bardzo prosimy, żeby państwo byli łaskawi nie hejtować nas, my się będziemy poprawiać, ale każdy nie jest perfekcyjny – przekazała.

W tym miejscu wkroczyła Małgorzata Rozenek-Majdan, której start jako nowej prowadzącej program nie należał do najłatwiejszych. – Czuję, że to było o mnie – zauważyła. Wtedy Wellman szybko sprostowała, że miała na myśli najmłodszą stażem koleżankę. – Bardziej się kochajmy, niż się nienawidźmy. To człowiekowi robi lepiej na sercu – dodała.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!