Wiadomości

„Dno!” – plugawy atak „Gazety Wyborczej” na naszych żołnierzy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

To, że “Gazeta Wyborcza” to plugawy, antypolski szmatławiec, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Choć upadli już bardzo nisko, wciąż udowadniają, że są w stanie upaść jeszcze niżej.

W tekście na portalu dziennika napisano, że terytorialsi traktują brutalnie imigrantów docierających do Polski. „Gorzej niż bydło” – stwierdzono. Anonimowy informator Anatol (domniemany właściciel weekendowego domu w Bachurach w gminie Michałowo) mówi w „Wyborczej”: „Widzę, jak przy drodze klęczą mokrzy ludzie, ręce im każą trzymać za głową. Co wy wyrabiacie? – pytam. Nic nie odpowiadają”.

Rzecznik 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej skontaktował się z autorką tekstu, by zapytać ją o sensacyjne doniesienia. Jak przekazał rzecznik WOT płk Marek Pietrzak, dziennikarka miała wówczas odpowiedzieć: „Nie znam szczegółów, zadzwonię do informatora”.

„Dno!” – skomentował krótko Pietrzak, szef Oddziału Komunikacji Strategicznej w Dowództwie.

Po pewnym czasie wojskowy dodał jeszcze jeden wpis: „Godziny mijają. Pani red. Klimowicz z Wyborczej nie odpowiada, mimo zapewnień, że »sprawdzi informatora«. Brawa za dziennikarską rzetelność!” – podsumował.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!