Wiadomości

Debacie prezydenckiej Krzysztof Bosak mówi zdecydowane “tak”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kandydat Konfederacji na prezydenta, Krzysztof Bosak, stwierdził, iż jest zainteresowany debatą, którą TVP zamierza zorganizować w dniu 6 maja. Także pozostali kandydaci gotowi są stanąć do debaty. Wyjątek stanowi Małgorzata Kidawa-Błońska, która nie wypada zbyt dobrze w wystąpieniach publicznych i której notowania lecą w ostatnim czasie na łeb, na szyję…

– Możemy stać w odpowiednich odstępach od siebie, myślę, że dla pewnej dynamiki debaty nie powinna to być debata, gdzie będziemy zdalnie, tylko powinna to być debata, gdzie będziemy w jednym dużym studiu w odpowiednich od siebie odstępach – powiedział Krzysztof Bosak, uznając, że zorganizowanie takiej debaty nie powinno być problemem.

– Piłka jest po stronie telewizji publicznej, żeby dobrze to zorganizować. Skoro telewizja publiczna radzi sobie ze zorganizowaniem codziennie w dużej mierze ustawianych, w mojej opinii, programów politycznych, które mają pozorować debatę publiczną, a tak naprawdę programować społeczeństwo w kierunku poparcia dla partii rządzącej, to z pewnością telewizja publiczna poradzi sobie z organizacją debaty – dodał kandydat Konfederacji.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!