Felietony Wiadomości

Czy Grzegorz Braun posiada zdolność bilokacji?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi Wirtualna Polska, Grzegorz Braun potrafi znajdować się w dwóch miejscach jednocześnie. Jak to możliwe? Sami się zastanawiamy. Stowarzyszenie im. Bpa Kajetana Sołtyka oraz Centrum Edukacyjne Powiśle organizuje wydarzenie — Andrzej Duda nie chce być Prezydentem Polski i Polaków. Jest to odpowiedź na zapalenie świec chanukowych przez prezydenta RP.

Według dziennikarzy Wirtualnej Polski i Onet’u na wydarzeniu obecny będzie Grzegorz Braun. Dyletanci z tych portali, swoją wiedzą oparli na Facebookowym profilu Grzegorz Braun, na którym czytamy:

W tym miejscu dochodzimy do sedna sprawy. Wpis jest bowiem wyraźnie podpisany przez jednego z administratorów profilu. O co jednak chodzi ze zdolnościami bilokacyjnymi Grzegorza Brauna? Otóż dokładnie tego samego dnia, o tej samej godzinie, w Kielcach odbywa się pokaz filmu Luter i rewolucja protestancka, na którym obecny będzie Grzegorz Braun. Grzegorz Braun jest najwyraźniej nie tylko reżyserem filmowym, ale także reżyserem rzeczywistości, w której przyszło nam żyć, a przekraczanie barier czasu i przestrzeni nie stanowi dla niego przeszkody.

Być może wytłumaczenie tej sprawy jest o wiele prostsze, tego jednakże, dziennikarze Wirtualnej Polski nigdy się nie dowiedzą, ponieważ skontaktowanie się z Grzegorzem Braunem w tej sprawie, było ponad ich możliwości i kompetencje.

 

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!