Wiadomości

Czarnek oskarża “Super Express” o manipulację: Wzywam do sprostowania

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

“Jedzcie mniej, kupujcie taniej” – to rada, jakiej rzekomo minister Czarnek miał udzielić Polakom. Sam polityk pisze jednak o manipulacji “Super Expreesu” i domaga się od gazety sprostowania.

“Złotouści politycy PiS nie ustają w udzielaniu cennych porad Polakom zmagającym się z największą od 25 lat utratą wartości pieniądza” – donosił czwartkowy “Super Express”. “Przemysław Czarnek edukuje Polaków: Jedzcie mniej, kupujcie taniej”– taki tytuł gazeta dała do artykułu z wypowiedzią ministra.

Sam zainteresowany przekonuje jednak, że padł ofiarą manipulacji dziennikarzy popularnego tabloidu. – Jadę do znajomych, nie jadę na wypoczynki w hotelach. Czasami coś będziemy pichcić, znajomi zaproszą na obiady, ale bez przesady, drożyzna nie oznacza, że nie można jeść. Można jeść trochę mniej i trochę taniej – tak brzmiała pełna wypowiedź ministra.

https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/324544/czarnek-domaga-sie-sprostowania-od-super-expressu-pisze-o-manipulacji.html#:~:text=%22%C2%BBJedzcie%20mniej%2C%20kupujcie,w%C2%A0mediach%20spo%C5%82eczno%C5%9Bciowych.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!